Duyurular / Bizden Size

90.DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

2020 YILININ SON SINAVI ; 13 ARALIK 2020 tarihinde yapılacaktır  (90.DÖNEM) Temel ve 66. dönem Yenileme Özel Güvenlik Sertifikası sınavına katılmak isteyen adayların kayıt işlemlerine ANKARA ve KIRŞEHİR deki Eğitim Kurumlarımızda başlanılmıştır, Kariyeri her geçen gün dahada yükselen ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNDEKİ yerinizi almak için sizleri ..

Devamını Oku

87. DÖNEM ÖGG SERTİFİKALARI ONAYLANMIŞTIR

21 HAZİRAN 2020 tarihinde yapılan 87. dönem Temel , 63. dönem Yenileme ÖGG sınavında başarılı olarak ÖGG sertifikası almaya hak kazanmış olan kursiyerlerimizin ÖGG sertifikaları Ankara valiliği tarafından onaylanarak Eğitim Kurumumuza ulaşmıştır. Kursiyerlerimizin ÖGG sertifikalarını teslim almak üzere Eğitim Kurumumuza Müracaat e..

Devamını Oku

88.DÖNEM ÖGG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

16 AĞUSTOS 2020 tarihİnde  yapılan 88.dönem ÖGG sınav sonuçları açıklanmış olup sınav sonuçlarınıza www.megaozelguvenlik.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz, sınavda başarılı olan kursiyerlerimizi tebrik ediyoruz sınavda başarılı olamayan kursiyerlerimiz 89.dönem ÖGG sınavlarına katılabilmek için sınav giriş ücretlerini ilgili bankaya yatır..

Devamını Oku

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Özel Güvenlik Eğitimi İçin Gereken Belgeler Nüfus Cüzdanın Fotokopisi  Diploma Fotokopisi  Vesikalık Fotoğraf ( 4 Adet) Sağlık Raporu ( tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacaktır)

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © megaozelguvenlik.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.