Duyurular / Bizden Size

92.DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

2021 YILININ 3. SINAVI ; 13 HAZİRAN 2021 tarihinde yapılacaktır  (92.DÖNEM) Temel ve 68. dönem Yenileme Özel Güvenlik Sertifikası sınavına katılmak isteyen adayların kayıt işlemlerine ANKARA ve KIRŞEHİR deki Eğitim Kurumlarımızda başlanılmıştır, Kariyeri her geçen gün dahada yükselen ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNDEKİ yerinizi alma..

Devamını Oku

90. DÖNEM ÖGG SERTİFİKALARI ONAYLANMIŞTIR

 90. dönem Temel , 66. dönem Yenileme ÖGG sınavında başarılı olarak ÖGG sertifikası almaya hak kazanmış olan kursiyerlerimizin ÖGG sertifikaları Ankara valiliği tarafından onaylanarak Eğitim Kurumumuza ulaşmıştır. Kursiyerlerimizin ÖGG sertifikalarını teslim almak üzere Eğitim Kurumumuza Müracaat etmeleri önemle duyurulur. ..

Devamını Oku

90.DÖNEM ÖGG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

20 ŞUBAT tarihİnde  yapılan 90.dönem ÖGG sınav sonuçları açıklanmış olup sınav sonuçlarınıza www.megaozelguvenlik.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz, sınavda başarılı olan kursiyerlerimizi tebrik ediyoruz sınavda başarılı olamayan kursiyerlerimiz 91.dönem ÖGG sınavlarına katılabilmek için sınav giriş ücretlerini ilgili bankaya yatırarak&nb..

Devamını Oku

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Özel Güvenlik Eğitimi İçin Gereken Belgeler Nüfus Cüzdanın Fotokopisi  Diploma Fotokopisi  3 adet biometrik Fotoğraf  Sağlık Raporu ( tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacaktır)

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © megaozelguvenlik.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.