Duyurular / Bizden Size

99.DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

27 AĞUSTOS 2022 tarihinde yapılacak 99.temel ve 75.dönem yenileme özel güvenlik sertifikası kursu kayıtlarımız kurslarımızda devam etmektedir. Kariyeri her geçen gün dahada çok yükselen ÖZEL GÜVENLİK sektörüne adımınızı bizimle MEGA atın ; kayıt işlemleri  için aşağıdaki telefonlardan kurs yetkililerimize ulaşabilirsiniz ANKARA , KIRŞEHİ..

Devamını Oku

97. DÖNEM ÖGG SERTİFİKALARI ONAYLANMIŞTIR

24 NİSAN 2022 Tarihinde yapılan 97. dönem Temel , 73. dönem Yenileme ÖGG sınavında başarılı olarak ÖGG sertifikası almaya hak kazanmış olan kursiyerlerimizin ÖGG sertifikaları Ankara valiliği tarafından onaylanarak Eğitim Kurumumuza ulaşmıştır. Kursiyerlerimizin ÖGG sertifikalarını teslim almak üzere Eğitim Kurumumlarımıza Müracaat etmeleri önemle ..

Devamını Oku

97.DÖNEM ÖGG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

24 NİSAN 2022 tarihİnde  yapılan 97. dönem TEMEL , 73.dönem YENİLEME ÖGG sınav sonuçları açıklanmış olup sınav sonuçlarınıza www.megaozelguvenlik.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz, sınavda başarılı olan kursiyerlerimizi tebrik ediyoruz sınavda başarılı olamayan kursiyerlerimiz 98..dönem ÖGG sınavlarına katılabilmek için sınav giriş ücretlerini..

Devamını Oku

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Özel Güvenlik Eğitimi İçin Gereken Belgeler Nüfus Cüzdanın Fotokopisi  Diploma Fotokopisi  3 adet biometrik Fotoğraf  Sağlık Raporu ( tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacaktır) 0530 177 56 80

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © megaozelguvenlik.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.